حذف آگهی ثبت شده بدون عضویت در نت موج


کد مطلب: 4071
تاریخ ثبت: 1397/06/09

گروه: پرسش های متداول

حذف آگهی ثبت شده در نت موج
سوال کاربر نت موج:
من یک آگهی در نیازمندی های آنلاین نت موج بدون عضویت ثبت آگهی کردم و اکنون که کالای خود را فروخته ام، می خواهم تبلیغ خود را حذف کنم تا مشتریان با من تماس نگیرند چطور باید اینکار را انجام دهم؟
پاسخ کارشناس نت موج:
برای از منوی بالا روی گزینه «نت موج من» یکبار کلیک کنید سپس روی قسمت «آگهی های من» یکبار کلیک نموده در نهایت روی گزینه «ارسال لیست آگهی ها به ایمیل» کلیک کنید. در فرم «ارسال تبلیغ به ایمیل» ایمیل خود را وارد نموده تیک گزینه من یک ربات نیستم را کلیک نموده  و روی دکمه «ارسال تبلیغات من» کلیک نمایید تا لینک حذف تمام آگهی های ثبت شده در نت موج به ایمیل شما ارسال شود. به ایمیل خود مراجعه نموده و هر تبلیغی که خواستید را حذف کنید.
نکته: با کلیک روی لینک «ارسال تبلیغات من» می توانید مستقیما به این صفحه بروید.

اگر ایمیل خود را وارد ننموده اید می توانید به روش حذف آگهی بدون ایمیل را مطالعه نمایید.


 


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.