افزایش رایگان ممبر سروش


کد مطلب: 4077
تاریخ ثبت: 1397/07/20

گروه: سایر مطالب

افزایش رایگان ممبر سروش
اگر یک کانال سروش، گروه  یا مربوط به هر پیام رسانی دارید و دوستدارید ممبرهای کانالتان  را بسرعت افزایش دهید می توانید آن را در بانک کانال، گروه ها و ربات های نت موج ثبت نمایید. بانک کانال های سروش سراسری نت موج این امکان را به شما می دهد تا کانال  خود را به بهترین نحوه ممکن تبلیغ کنید و ممبرهای پیام رسان سروش خود را افزایش دهید.


آموزش افزایش رایگان ممبر سروش
برای افزایش رایگان ممبر سروش  از بالای همین سایت روی گزینه «نت موج من» کلیک نموده و سپس روی گزینه «ثبت رایگان کانال» کلیک کنید پس از اینکار فرم موردنظر را پر نموده و روی دکمه ثبت کانال کلیک نمایید. کانال شما پس از ساعاتی در لیست بانک کانال های کشور قرار خواهد گرفت.
نکته: از همین قسمت می توانید شغل یا کسب و کار و محصولات خود را هم رایگان تبلیغ کنید.


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.