روشی برای استخدام شدن


کد مطلب: 4119
تاریخ ثبت: 1397/08/03

گروه: سایر مطالب

روشی برای استخدام شدن
اگر به دنبال کار هستید و یک جویای کار می باشید و دوستدارید یک کار خوب پیدا کنید باید بتوانید از برخی از راهکارها استفاده کنید. اولین راهکار این است که یک رزومه مناسب برای خود بنویسید. برای نوشتن رزومه خوب نوشتن مطالب زیادی در اینترنت وجود دارد که می توانید با استفاده از گوگل آنها را پیدا کنید.
 مرحله دوم این است که خود را معرفی کنید تا دیگران شما را بشناسند به عبارت دیگر باید بتوانید یک تبلیغ برای خود بنویسید. برای ثبت یک تبلیغ همین الان دست بکار شوید یک صفحه سفید کاغذ بردارید و سپس درون آن یک تبلیغ برای خود بنویسید. فرض کنید که شما یک محصول هستید و می خواهید برای خود آگهی تبلیغاتی بنویسید.
ترفندی جهت نوشتن تبلیغ:
ابتدا یک عنوان مناسب برای تبلیغ خود بنویسید مثلا «جویای کار مهندسی نرم افزارم با 5 سال سابقه کار» حالا یک متن مناسب برای آگهی تبلیغاتی خود بنویسید برای مثال بنویسید «جوانی 30 ساله هستم و دنبال کار مهندسی نرم افزار می گرد. من به نرم افزارهای ورد، پاورپوینت و غیره احاطه داره. از سابقه کار من می توانم بگویم 5 سال در شرکت فلان کار می کنم و غیره» یک آگهی عالی بنویسید.
نحوه ثبت آگهی جویای کار در اینترنت
حالا برای اینکه در عرض چند ثانیه آگهی خود را در اینترنت تبلیغ کنید از بالای همین سایت سمت چپ روی گزینه «ثبت رایگان آگهی» کلیک نمایید و سپس آگهی خود را در این فرم بنویسید و در آخر روی دکمه ثبت آگهی کلیک نمایید.


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.