امکان ثبت آگهی با نرم افزار مشاور املاک سرو


کد مطلب: 41
تاریخ ثبت: 1396/03/08

گروه: اطلاعیه ها

امکان ثبت آگهی با نرم افزار مشاور املاک سرو


مقدمه


امروزه وب سایت های مختلف علاوه بر فرم ثبت آگهی اینترنتی موجود در وب سایت راههای دیگری هم برای ارسال مطلب، آگهی، تبلیغ و هر گونه اطلاعات را برای کاربران خود فراهم می کنند تا کاربران در هرجایی بتوانند با وب سایت مرکزی در ارتباط باشند. هدف نیازمندی های نت موج هم این است که کلیه کاربران به راحتی در هرجایی و با هر وسیله ای بتوانند موارد خود را به وب سایت نت موج ارسال کنند و آگهی اینترنتی خود را ثبت کنند.


امکان درج آگهی رایگان با نرم افزار مشاور املاک سرو


نیازمندی نت موج برای کاربران نرم افزار مشاور املاک سرو امکانی را فراهم نمود تا کلیه کاربران این نرم افزار بصورت رایگان بتوانند آگهی های خود را بصورت هوشمند و اتوماتیک به این نیازمندی ارسال کنند. مشاورین املاک با ثبت آگهی خود در نیازمندی های آنلاین نت موج می توانند برای املاک و فایل های خود در هرجایی مشتری پیدا کنند.

نرم افزار مشاور املاک سرو برنامه نویسی شده توسط کارشناسان و برنامه نویسان شرکت مهندسی آبان رایان البرز طراحی و در اختیار مدیران محترم مشاورین املاک قرار گرفته و مشاورین املاک می توانند ار سایت شرکت تهیه نمایند.

شماره های تماس

09130193010

09199327367

 


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.