ممبر گیر سروش


کد مطلب: 4087
تاریخ ثبت: 1397/07/23

گروه: سایر مطالب

ممبر گیر سروش
همانگونه که اطلاع دارید در کانال، و گروه های پیام رسان مثل تلگرام، سروش و غیره  منظور از ممبر همان اعضایی هست که عضو کانال های پیام رسان می شوند(یا جوین می شوند)، هرچه کانال ها عضو بیشتری داشته باشند آن کانال ها مشهورترند و حتی می توانند درآمد بیشتری داشته باشند. در این مقاله کوچک آموزشی یک راه به منظور ممبرگیری(عضو گیری) کانال ها آموزش داده خواهد شد. چنانچه شما هم دوستدارید کانالتان ممبر واقعی داشته باشید می توانید کانال خود را راحت تبلیغ کنید.


راهکار ممبرگیری برای کانال های پیامرسان ها


برای تبلیغ کانال و عضوگیری  از منوی بالای همین سایت روی گزینه «نت موج من» یکبار کلیک نمایید و در نهایت روی گزینه «ثبت کانال» کلیک نمایید و در نهایت فرم مربوطه را پر نمایید. یک توصیح برای حرفه ای تبلیغ نمودن کانال این است که عنوان کانال را واضح بنویسید تا کسانی که به دنبال نمونه کانال شما می باشند شما را پیدا کنند و در قسمت توضیحات در حدود یک الی دو پاراگراف بنویسید محتوای کانالتان درمورد چیست پس از اینکار ثبت را بزنید تا پس از تایید کانال شما جزو بانک کانال ها قرار گیرد.


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.