جذب ممبر تلگرام


کد مطلب: 4083
تاریخ ثبت: 1397/07/22

گروه: سایر مطالب

جذب ممبر تلگرام
چنانچه در پیامرسان تلگرام یک  کانال، گروه، ربات و غیره دارید و تمایل دارید اعضا و فالورهای کانال تلگرامی خود را بسرعت افزایش دهید و تا می توانید برای صفحه خود مببر و فالور جذب کنید، می توانید آن را در بانک اطلاعاتی پیج های اینستاگرام نت موج ثبت نمایید. اگر می دانید مدیران سایت های پیامرسان ها، شبکه های اجتماعی اعلام می کنند که برای جذب فالورهای از راه های غیرقانونی استفاده نکنید چون اینکارها تنها سبب بسته شدن صفحات شما می شود و کاملا تاکید کنند که آدرس صفحات خود را در روزنامه ها، کارت ویزیت، نیازمندی های آنلاین و غیره ثبت کنید.   بانک اطلاعاتی کانال های پیامرسان نت موج این قابلیت را به شما می دهد تا صفحه  خود را به بهترین نحوه ممکن آگهی کنید و ممبرهای کانال خود را افزایش دهید.


آموزش گام به گام جذب مببر و فالور برای کانال تلگرامی و سایر پیامرسان ها


برای افزایش مجانی ممبر و فالور کانال های پیامرسان مثل تلگرام، سروش و غیره  از بالای همین سایت(نت موج) روی گزینه «نت موج من» کلیک نموده و سپس روی گزینه «ثبت رایگان کانال» کلیک نمایید سپس فرم موردنظر را تکمیل نموده و روی دکمه ثبت کانال کلیک نمایید. لازم به ذکر است تا می توانید شرحی در حدود دو پاراگراف از صفحه(پیج) کانال خود بنویسید. برای مثال بنویسید کانال یا گروه شما در چه مورد است چه چیزی را در صفحه خود قرار می دهید، کانال تلگرامی شما در چه مورد است.  کانال تلگرامی  شما پس از ساعاتی در لیست بانک کانال های پیام رسان کشور قرار خواهد گرفت.
نکته: از همین قسمت می توانید شغل یا کسب و کار، کانال ها و محصولات خود را هم رایگان تبلیغ کنید.


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.