تبلیغ چیست؟


کد مطلب: 39
تاریخ ثبت: 1396/03/06

گروه: مقالات

تبلیغ چیست؟


تبلیغ از لحاظ اقتصادی به عملی که تولید کنندگان کالا، ارائه دهندگان خدمات و هر شخصی که بخواهد یک کالای تجاری را به سایر اشخاص معرفی کند تبلیغ می گویند. بطور کلی می توان گفت تبلیغ « تلاش برای شناساندن کالاو خدمت به مخاطبان و مشتریان » است که این تلاش با ابزارها و روش های متفاوت انجام می شود. آگهی(تبلیغ) در اصل کاری است که فروشندگان به منظور فروش یا ارائه خدمات از راه های گوناگون همچون درج بنر، درج تبلیغات در اینترنت، ایجاد تراکت و غیره انجام می دهند.

سایت نت موج با سئو بی نظیر و گزینه آگهی رایگان همیشه آماده درج تبلیغات شما می باشد و در هر لحظه تصمیم بگیرید می توانید توسط سایت نت موج محصول خودرا به تمامی استان ها و شهرهای سراسر کشورمان معرفی نمایید.

 


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.