ترفند افزایش بازدید آگهی


کد مطلب: 38
تاریخ ثبت: 1396/03/05

گروه: مقالات

ترفند افزایش بازدید آگهی


مقدمه


امروزه آگهی های اینترنتی رواج زیاد پیدا کرده اند و هر روزه در سطح اینترنت آگهی های متنوعی ثبت و انتشار می یابد. آگهی ها و تبلیغات اینترنتی خیلی موثر و مفید هستند؛ تنها نکته ای که اهیمت دارد این است که چگونه آگهی بنویسیم که بازدید خیلی بالایی داشته باشد و بسیار پربازدید باشد؛ در زیر برخی از راهکارها را به منظور ساخت یک آگهی پر بازدید بیان خواهیم کرد.


راهکارهای افزایش بازدید آگهی و تبلیغات اینترنتی


نوشتن کلمات کلیدی مهم در متن آگهی


فرض کنید یک آگهی دارید در رابطه با استخدام منشی برای اینکار در آخر متن آگهی خود بنویسید استخدام، منشی، استخدامی، شرکت و هر کلمه ای که بر روی آگهی شما موثر می باشد. لازم به ذکر است تنها باید کلمات کلیدی را وارد کنید برای مثال آگهی شما در رابطه با استخدام منشی است و بنویسید آگهی، فوری، خرید، پول. در نظر داشته باشید که نیازمندی های نت موج حداکثر تلاش خود را به منظور افزایش بازدید و درج کلمات کلیدی مناسب انجام می دهد.


عدم تکرار یک متن آگهی ثابت در چندین سایت


سعی کنید متن آگهی خود را  بصورت تکراری در سایت های نیازمندی درج نکنید و  از کپی و پیست یک متن تکراری در چندین سایت خودداری کنید که این امر باعث افزایش بازدید آگهی اینترنتی شما می شود. وب سایت نت موج حداکثر تلاش خود را جهت جلوگیری از تکرار آگهی ها به عمل می آورد.


قراردادن عکس برای آگهی


سعی کنید حداقل یک عکس از آگهی آپلود کنید تا سبب افزایش بازدید شما شود. لازم به ذکر است اگر خود شما یک عکس جدید برای آگهی انتخاب کنید خیلی بهتر از تصاویری است که بر روی اینترنت موجود است.


افزودن جملات کلیدی مهم به آگهی


هنگام درج آگهی اینترنتی سعی کنید در آخر متن آگهی خود چندین جمله کلیدی در رابطه با آگهی خود درج کنید. برای مثال فرض کنید آگهی اینترنتی شما در مورد فروش کتاب درآمد اینترنتی باشد برای این آگهی این جملات مناسب است «خرید کتاب کسب درآمد اینترنتی، فروش کتاب کسب درآمد از اینترنت، آموزش کسب درآمد از طریق اینترنت و غیره» لازم نیست هیچ جمله غیرمرتبطی را بنویسد.


نوشتن شرح مناسبی و واضحی از آگهی


سعی کنید آگهی که بر روی وب سایت نت موج منتشر می کنید دارای شرح مناسب و روشنی باشد تا بازدید کننده جذب آن آگهی شود.


نگارش و رعایت اصول آگهی و نوشتن تبلیغات


سعی کنید از اصول حرفه ای جهت نوشتن تبلیغات استفاده کنید تا با نگارش درست بازدید کننده جذب آگهی شما شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله « راهکارهای تبلیغات اینترنتی » مراجعه نمایید.

 

 


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.