سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کانال یا پیج ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه کانال:
نت موج

کانال انجمن تالاسمی استان سیستان و بلوچستان

دو هفته پیش

  مشخصات کانال  

انجمن تالاسمی استان سیستان و بلوچستان
نام کانال:
@thalassaemia
شناسه:
کانال
نوع:

معرفی فعالیتهای انجمن تالاسمی استان سیستان و بلوچستان و خیرین جهت آشنایی با پیشگیری تالاسمی ، درمان تالاسمی و حمایت بیماران نیازمند در جهت توانمند سازی.همچنین گزارشات از فعالیتهای حمایتی توسط خیرین این انجمن و ارائه خدمات به بیماران نیازمند استان سیستان و بلوچستان.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش کانال    درباره نت موج نیازمندی های آنلاین
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی محصولات،خدمات،کانال ها،پیج های شبکه اجتماعی،لینک سایت ها و هر نوع تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم یک کانال یا پیج اینستاگرامی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت کانال» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.