سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

4668 نفر
بازدید:
نت موج

تیرچه پیش تنیده bpico

نوع کسب و کار: ممتاز

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09127508864
تلفن:
abolfazl.jeihoon@gmail.com
ایمیل:
همه مشاغل - مصالح فروشی
دسته بندی:
البرز - کرج
محل:
219900
کد کسب و کار:

تیرچه پیش تنیده bpico با مقطع تی شکل، که بتن آن با استفاده از وایرهای مخصوص تحت تنش فشاری قرار گرفته،امروزه مناسبترین و بهترین جایگزین برای تیرچه های صنعتی و سنتی موجود در بازار از جمله تیرچه کرومیت،خرپایی،پاشنه بتنی و سایر سیستمهای سقف میباشد. **مزایای تیرچه پیش تنیده bpico: -کاهش هزینه تا 40 درصد نسبت به سایر تیرچه ها -قابلیت اجرای دهانه تا 12 متر طول بدون ستون گذاری برای انواع کاربری -کاهش حجم بتن ریزی سقف تا 20 درصد به علت پر بودن جان تیرچه پیش تنیده -کاهش اجرای چوبست کارگاهی -صرفه جویی در میلگرد های ممان منفی -کاهش وزن تمام شده سقف **آدرس دفتر مرکزی فروش و کارخانه : تهران کیلومتر 22 جاده مخصوص کرج روبروی پالایشگاه نفت پارس **شماره های تماس: 09127508864 مهندس جیحون 09367241414 مدیر فنی 02144985868 کارخانه **شرکت بتن پیش فشرده ایران bpico شعبه دیگری ندارد.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل    درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.