سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

تنظیفات

شرکت خدماتی ستاره صبح

یک سال پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
03136245266
تلفن:
ایمیل:
همه مشاغل - امور نظافتی
دسته بندی:
اصفهان - اصفهان
محل:
219826
کد کسب و کار:

شرکت خدماتی ستاره صبح اصفهان ما بر این باوریم که بهترین برند شرکت تأمین نیروی خدماتی در اصفهان باشیم و برای این هدف در تلاشیم . سیع بر این است که نزدیکترین و مناسب ترین شخص برای شما در نظر گرفته شود . نیروی خانوم و اقا نظافت منزل و محل کار و مکان های اداری و تجاری پیشنهاد ما برای شما اینست که برای کاهش دغدغه تامین نیروی انسانی و بدست اوردن ارامش فکری برنامه زمانبندی خود را با ما در میان بگذارید تا بهترین راه حل را با هم اجرایی کنیم 09212629980 03136245266


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل  


  سایت های دیگر جهت درج تبلیغات شرکت خدمات نظافتی 

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.