سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

لباس آرا

موسسه آموزشی خیاطی و طراحی لباس

شش ماه پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
۰۹۱۱۸۵۱۵۶۵۸
تلفن:
lamehnajmeh@gmail.com
ایمیل:
همه مشاغل - آموزشگاه هنری
دسته بندی:
مازندران - ساری
محل:
217487
کد کسب و کار:

آموزش تمام رشته های خیاطی و طراحی لباس شامل خیاطی مقدماتی و پیشرفته با متد های روز طراحی لباس کاربردی رنگ شناسی و جنسیت سازی خلاقیت و کالکشن سازی سبک شناسی طراحی پارچه برگزاری ورکشاپ های متنوع آموزشی .برای اطلاع از دوره های در حال ثبت نام لطفا تماس بگیرید.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل    درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.