سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

هزار مشاور

کنکور زیست و شیمی

یک ماه پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09147608394-
تلفن:
samadarezoomandtablig@gmail.com
ایمیل:
همه مشاغل - آموزشگاه درسی و کنکور
دسته بندی:
آذربایجان شرقی - تبریز
محل:
171041
کد کسب و کار:

کنکور زیست و شیمی 100% تضمینی کنکور زیست و شیمی در تبریز و شهرستان های اطراف با مناسب ترین قیمت همانطورکه از سوالات این چندسال می بینید سوالات بسیار مفهومی اند پس باید به فکر راه چاره بود.پیشنهاد میکنم کلاس های استاد آرزومند را با برنامه زمان بندی شده برای کلاس ها و شیوه جدید و موثر برای یادگیری و بخاطر سپردن همیشگی مطالب تجربه کنید کنکور شیمی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تدریس بصورت مفهومی و ترکیبی و یادگیری اسان چرا نتوانید شیمی رو بالای 90 نزنید؟ شیمی را قورت دهید! حل مسئله های شیمی زیر 30 ثانیه نمیخوای روپوش سفید بپوشی؟ نمیخوای زیست شناسی رو بالای 90 بزنی؟ حل مسایل ژنتیک و دودمانه مثل اب خوردن زیر 40 ثانیه جزوه های ترکیبی و مفهومی و مطابق با اخرین تغییرات کتاب درسی و سبک جدید سوالات کنکور. جزوات بنده شامل به روزترین نکات و سوالها و تست ها حتی تست های کنکور 96 و 97 می باشد برگزاری آزمون های فصل به فصل و سالانه و جامع. ارائه سوالات پیش بینی شده و جمع بندی هر فصل درانتها زیست و شیمی خود را با استاد ارزومند بیمه کنید و راه دانشگاه را هموار نمایید تحصیلات بنده کارشناس ارشد فیزویولوژی وکارشناس ارشد شیمی تجریه و کارشناس زیست و کاردان تکنسین داروخانه ، دارای چندین مقاله داخلی و بین-المللی ، مدرس آموزشگاه های برتر استان مشاوره رایگان برای آشنایی بیشتر با استاد آرزومند و مشاهده کارنامه دانش&;آموزان و دانشجویان عزیز به آدرس زیر مراجعه کنید www.konkortabriz.ir 09147608394 آرزومند


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل    درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.