آگهی تبلیغاتی برای استخدام کارگر


کد مطلب: 6234
تاریخ ثبت: 1397/09/15

گروه: سایر مطالب

آگهی تبلیغاتی برای استخدام کارگر
اگر در شغل و کسب و کار شما نیاز به کارگر دارید و قصد استخدام کارگر دارید در این آموزش به شما یاد می دهیم چطور به سریعترین شیوه ممکن نیروی کار موردنیاز خود را تامین کنید.


نحوه نوشتن یک تبلیغ اینترنتی خوب برای استخدام کارگر
اگر می خواهید یک آگهی برای استخدام کارگر بنویسید یک متن بصورت زیر می توانید بنویسید: «استخدام کارگر برای کار در فست فود» و در متن تبلیغ می توانید بنویسید «به پنج نفر آقا و خانم جهت کار در فست فود نیاز است، شرایط: 5 سال سابقه کار در زمینه فست فود، حداکثر سن 40 سال  در استان فلان».


آموزش ثبت تبلیغ رایگان در نیازمندی های آنلاین نت موج
برای ثبت تبلیغ در نت موج از بالای همین سایت روی دکمه «ثبت رایگان آگهی» یکبار کلیک نموده و سپس متن آگهی خود را در فرم مربوطه وارد کنید و سپس منتظر بمانید تا آگهی شما در «لیست آگهی های استخدامی کارگر» قرار داده شود.


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.