آگهی تبلیغاتی برای استخدام منشی


کد مطلب: 6233
تاریخ ثبت: 1397/09/15

گروه: سایر مطالب

آگهی تبلیغاتی برای استخدام منشی
اگر در شغل یا شرکت شما نیاز به منشی دارید و قصد استخدام منشی را دارید در این مقاله کوتاه  به شما یاد خواهیم داد چگونه به سریعترین شیوه ممکن نیروی کار موردنیاز خود را تامین کنید. و برای خود منشی پیدا کنید.


نحوه نوشتن یک آگهی اینترنتی خوب برای استخدام منشی
اگر می خواهید یک آگهی تبلیغاتی اینترنتی برای استخدام منشی بنویسید یک متن بصورت زیر می توانید بنویسید: «استخدام منشی برای کار در یک شرکت تولید پوشاک» و در متن تبلیغ می توانید بنویسید «به یک نفر خانم جهت کار در یک شرکت تولید پوشاک نیاز است، شرایط: 4 سال سابقه کار منشی گری».


آموزش ثبت آگهی و درج تبلیغات رایگان در نیازمندی های آنلاین نت موج
برای ثبت آگهی در نت موج از بالای همین سایت روی دکمه «ثبت رایگان آگهی» یکبار کلیک نموده و سپس متن آگهی خود را در فرم مربوطه وارد کنید و سپس منتظر بمانید تا آگهی شما در «لیست آگهی های استخدامی های منشی» قرار داده شود.


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.