آگهی تبلیغاتی برای انجام کارهای گرافیکی و گرافیست


کد مطلب: 5147
تاریخ ثبت: 1397/08/15

گروه: سایر مطالب

آگهی تبلیغاتی برای انجام کارهای گرافیکی و گرافیست
اگر شغل و کسب و کار شما خدمات انجام کارهای گرافیکی، مثل طراحی بنر،کارت ویزیت، طراحی پوستر و غیره هست و یا یک شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی گرافیک و هر نوع کار مربوط به ثبت خدمات گرافیکی هست یا یک گرافیست می باشد و دوستدارید شما هم از فروش اینترنتی خدمات گرافیکی سهمی داشته باشید پس این مقاله کوتاه را دنبال کنید. در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد چطور یک تبلیغ خوب برای افزایش فروش و کسب درآمد بنویسید.


نحوه نوشتن یک تبلیغ گرافیست
گام اول یک قطعه کاغذ سفید بردارید و شروع کنید یک تبلیغ عالی در حد دو یا سه پاراگراف برای خدمات گرافیک خود شرحی مناسبی بنویسید. گام دوم این است که در حدود 3 یا 4 عکس زیبا و با کیفیت از اسامی خدماتی که انجام می دهید یا قابل عرضه خود تهیه کنید و سپس اقدام به درج آگهی رایگان در نت موج کنید. می توانید عکسی از محل کار خود تهیه کنید یا اگر کار در منزل انجام می دهید تصاویری از نمونه کارهای خود تهیه کنید. هرچه تبلیغ شما واضح تر باشد بهتر است.


نحوه ثبت آگهی تبلیغاتی انجام خدمات گرافیکی
در نهایت برای ثبت رایگان آگهی در اینترنت از منوی بالای همین سایت سمت چپ روی دکمه قرمز رنگ «ثبت رایگان آگهی» کلیک نموده و سپس فرم موردنظر را تکمیل نموده و روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید. به همین راحتی می توانیدیک آگهی ثبت کنید. برای اینکه تبلیغ شما بهتر جواب دهد می توانید از طرح های پیشنهادی هم استفاده کنید. حتما در عنوان تبلیغ خود کلمه «گرافیک» را هم بیاورید.


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.