آگهی تبلیغاتی برای فروش هاست و دامنه


کد مطلب: 5144
تاریخ ثبت: 1397/08/14

گروه: سایر مطالب

آگهی تبلیغاتی برای فروش هاست و دامنه
اگر شغل شما خدمات فروش هاست و دامنه هست و یا یک شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ(میزبانی فضا) یا فروش سرور،سرور مجازی، فروش ssl، فروش هاست لینوکس،هاست ویندوز و غیره می باشد و دوستدارید شما هم از فروش اینترنتی خدمات هاست و فروش دامنه سهمی داشته باشید پس این مقاله کوتاه را دنبال کنید. در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد چطور یک تبلیغ خوب برای افزایش فروش بنویسید.


نحوه نوشتن یک تبلیغ فروش هاست و دامنه
گام اول یک قطعه کاغذ سفید بردارید و شروع کنید یک تبلیغ عالی در حد دو یا سه پاراگراف برای خدمات خود شرحی مناسبی بنویسید. گام دوم این است که در حدود 3 یا 4 عکس زیبا و با کیفیت از نمونه کارهای انجام شده یا قابل عرضه خود تهیه کنید و سپس اقدام به درج آگهی رایگان در نت موج کنید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید برای فروش هاست سعی کنید برخی از مشتریان خودتان را هم معرفی کنید و سعی کنید بنویسید چه فرقی با سایر شرکت های فروش هاستینگ دارید.


نحوه ثبت آگهی تبلیغاتی انجام فروش هاست، دامنه و فضای وب
در نهایت برای ثبت رایگان آگهی در اینترنت از منوی بالای همین سایت سمت چپ روی دکمه قرمز رنگ «ثبت رایگان آگهی» کلیک نموده و سپس فرم موردنظر را تکمیل نموده و روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید. به همین راحتی می توانیدیک آگهی ثبت کنید. برای اینکه تبلیغ شما بهتر جواب دهد می توانید از طرح های پیشنهادی هم استفاده کنید. حتما در عنوان تبلیغ خود کلمه «هاست یا دامنه» را هم بیاورید.


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.