برتری درج آگهی اینترنتی


کد مطلب: 28
تاریخ ثبت: 1396/02/25

گروه: مقالات

برتری درج آگهی اینترنتی


مقدمه


امروزه درج آگهی های اینترنتی رو به پیشرفت زیادی است و روز به روز طرح ها و ایده های جالب تری را در این زمینه ها مشاهده می کنیم. ثبت آگهی های اینترنتی خیلی زیاد شده و هر روزها بیشتر از هزاران و حتی میلیون های پست تبلیغاتی در سطح اینترنت هستیم. در ادامه این مقاله برتری های درج آگهی های اینترنتی را بصورت موردی بیان خواهیم کرد.


برتری درج آگهی اینترنتی


ماندگاری بالاتر


درج آگهی های اینترنتی در سایت نت موج ماندگاری خیلی بیشتری نسبت به آگهی های سنتی دارد.


کم هزینه تر


در هنگام تبلیغات و درج آگهی های اینترنتی حتی بصورت رایگان می توانید یک مطلب زیاد را در نت موج ثبت کنید و در معرض دید عموم قرار دهید.


کمیت بالا


در ثبت  آگهی های اینترنتی به راحتی می توانید حتی یک صفحه ورد یا حتی چندین صفحه را بطور کامل در یک آگهی اینترنتی حتی بصورت رایگان در سایت نت موج درج کنید.


کیفیت بالا


در ثبت و درج آگهی های اینترنتی و ثبت انواع تبلیغات اینترنتی در آگهی ها می توانید عکس با کیفیت بالا، فیلم با کیفیت بالا و صدا و هر گرونه رسانه(مدیایی) را بگذارید.


پیدا شدن توسط متقاضی


آگهی های اینترنتی دقیقا توسط شخصی مشاهده می شوند که شدید دنبال خدمت یا کار شما است.


تعامل با آگهی دهنده


اگر در وب سایت های نیازمندی همانند وب سایت نیازمندی نت موج آگهی ثبت کنید خواهید دید که می توانید آمار آگهی را مشاهده کنید، می توانید بفهمید آگهی شما هم اکنون منتشر شده یا نه. علاوه بر این در آگهی های اینترنتی می توانید بفهمید چه کسانی دنبال آگهی شما هستند، با چه کلماتی وارد پست شما شده اند و غیره.


تعامل با متقاضی آگهی اینترنتی


در تبلیغات اینترنتی کاربران می تواند برای آگهی های اینترنتی شما نظر بگذارند، وارد وب سایت شما شوند و از لینک شما خرید کنند و غیره.

 سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.