مزایای تبلیغات اینترنتی


کد مطلب: 20
تاریخ ثبت: 1396/02/10

گروه: مقالات

مزایای تبلیغات اینترنتی


مقدمه
در گذشته کسب و کارها، صاحبان مشاغل، و تجار برای تبلیغ و معرفی محصولات خود از روش های گوناگونی استفاده می نمودند و تبلیغات بصورت متفاوتی انجام می شد. برخی کالاهای خود را در روزنامه ها، مجله ها، تلویزیون، رادیو، بیلبوردها، تراکت و غیره بصورت تبلیغ منتشر می نمودند ولی با شروع و متداول شدن تبلیغات اینترنتی به مرور تبلیغات اینترنتی به علت مزیای ویژه جایگاه ویژه ای را در نزد صاحبان کسب و کار پیدا کرد. در ادامه این مقاله برخی از این مزیت های تبلیغات اینترنتی را بیان خواهیم کرد.


مزایای تبلیغات اینترنت


کم هزینه بودن


تبلیغات اینترنتی با وجود بازده بالا عمدتا خیلی کم هزینه تر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است. برای مثال اگر بخواهید یک تبلیغ در حد چند ثانیه را در تلویزیون منتشر کنید نیاز به پرداخت هزینه های میلیونی می باشد حال آنکه در بیشتر وب سایت های تبلیغات آنلاین با کمترین هزینه می توانید تبلیغ خود را منشتر کنید. اکثر وب سایت های تبلیغات آنلاین پلن تبلیغ رایگان هم دارند که بیشتر کسب و کارهای کوچک می توانند برای تبلیغ و معرفی خود می توانند از این روش استفاده کنند. وب سایت نت موج که یک وب سایت تبلیغاتی است یک پلن رایگان در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید آگهی خود را بصورت رایگان در اینترنت منتشر نموده و در دسترس عموم قرار دهید.


مشاهده شدن تبلیغ توسط بازار هدف


وقتی در اینترنت برای مثلا در وب سایت نت موج تبلیغ می کنید کاری می کنید تبلیغ شما را دقیقا کسانی مشاهده می کنند که به دنبال آن می باشند. برای مثال فرض کنید شما نمایندگی محصولات آرایشی و بهداشتی را می خواهید اعطا کنید. اگر یک یک تبلیغ با همین عنوان در وب سایت نت موج ثبت کنید هنگامی که شخصی در گوگل سرچ(جستجو) کند اعطای نمایندگی محصولات آرایشی و بهداشتی دقیقا اولین لینک آگهی شما برای وی نمایش داده می شود و لازم نیست این آگهی برای هزاران نفر که نیازی به این کار دارند نمایش داده شود.


قابلیت تعامل با کاربران


تبلیغات اینترنتی به خودی خود دارای حالت تعاملی با کاربر است یعنی وقتی شما یک تبلیغ را در وب سایت نت موج ثبت می کنید کاربر می تواند ایمیل شما را مشاهده کنید برای شما پیام بفرستید روی لوگوی شما کلیک کند به وب سایت شما هدایت شود و حتی مستقیما از شما خرید کند.


قابلیت فروش مستقیم


وقتی یک تبلیغ را در اینترنت می گذارید به راحتی می توانید آن تبلیغ اینترنتی را به یک درگاه پرداخت آنلاین وصل کنید تا مشتری شما به محض دیدن تبلیغ به راحتی آن را از طریق درگاه پرداخت آنلاین خریداری کند.


قابلیت تولید آمار از میزان بازدید آگهی


وقتی شما در وب سایت نت موج یا یک وب سایت تبلیغاتی یک آگهی را منتشر می کنید می توانید آمار بازدید آن صفحه را مشاهده کنید و ببنید چند نفر از آن بازدید نموده اند.


تبلیغات 24 ساعته


یکی از خوبی و مزایای مهم تبلیغات اینترنتی این است که بصورت 24 ساعته تبلیغات شما در معرض دید عموم قرار دارد.


جهانی بودن تبلیغات شما


از بزرگترین مزیت آگهی های اینترنتی این است که متن تبلیغات شما در تمام جهان منتشر می شود و تمام دنیا در هر لحظه می توانند آن را ببینند و با شما ارتباط برقرار کنند.


سادگی در انتشار تبلیغ


در تبلیغات اینترنتی شما به راحتی می توانید به وب سایت ارائه دهنده تبلیغات مراجعه نموده و تبلیغ خود را ثبت و منتشر نمایید.


عدم محدودیت متن تبلیغ


در روش های سنتی زمان پخش آگهی، تعداد کلمات آگهی شما، تصویر برای آگهی شما همگی محدود بود ولی در تبلیغات اینترنت شما می توانید یک متن بزرگ، چندین تصویر و با زمان بالا حتی یک ساله، و چندین ساله هم آگهی خود را منتشر کنید.


مناسب برای کسب و کارهای تازه تاسیس


به علت کم هزینه بودن تبلیغات اینترنتی و عمدتا رایگان بودن آگهی های اینترنتی اغلب این نوع تبلیغات باعث موفقیت کسب و کارهای کوچک بوده و مناسب برای تجارت های نوپا و تازه تاسیس می باشند.

 


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.