نرم افزار اندروید ارتباط با مشتریان املاک


کد مطلب: 17
تاریخ ثبت: 1396/02/10

گروه: سایر مطالب

نرم افزار ارتباط با مشتریان املاک
مقدمه
امروزه مشاورین املاک در بازار برای کسب درآمد و به روز بودن باید با هم رقابت های سختی را انجام دهند یکی از این رقابت ها فراهم نمودن واسط های کاربری رایگان، ساده و روان برای ارتباط با مشتریان می باشد و فراهم نمودن هر چه بیشتر ارتباط با مشتریان است. ارتباط با مشتری نه تنها برای صنف مشاورین املاک مناسب است بلکه برای سایر صنوف هم امری مهم است. در ادامه مقاله نرم افزار ارتباط با مشتری مشاور املاک سرو را بررسی و معرفی می کنیم.


در نرم افزار ارتباط با مشتریان مشاور املاک سرو


نرم افزار ارتباط با مشتریان مشاور املاک یک برنامه اندروید مشاور املاک است که به مشاورین املاک ای امکان را می دهد تا با مشتریان خود ارتباط بهتری را داشته باشند. این نرم افزار یا اپ اندروید بر روی دستگاه های اندرویدی مشتریان مشاور املاک ها نصب می شود و مشتریان با نصب آن می توانند املاک خود را جهت فروش، رهن و اجاره، پیش فروش، مشارکت و غیره بسپارند، برای مشاور املاک پیام ارسال کنند، درصورتی که درخواست خرید، رهن و اجاره، پیش خرید یک ملک را داشته باشند می توانند با استفاده از آن درخواست را برای مشاور املاک ارسال کنند.
سیستم ارتباط با مشتریان مشاور املاک سرو این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا به راحتی مشتریان در هر نقطه ای بتوانند با مشاور املاک ارتباط برقرار کنند خودشان در بین ریز اطلاعات املاک جستجو کنند بدون اینکه شماره تماس مالک ملک را پیدا کنند. همچنین مشتریان مشاور املاک به راحتی می توانند آخرین اطلاعیه ها، موردهای انتخاب شده مشاور املاک، شماره تماس های مشاور املاک را پیدا کنند.
شما می توانید با خرید و نرم افزار ارتباط با مشتری سرو به راحتی یک کارت ویزیت هوشمند و یک نرم افزار ارتباط با مشتریان مشاور املاک را داشته باشید و به هر تعداد که نیاز داشته باشید برای مشتریان خود ارسال کنید و مشتریان شما اپ اختصاصی مشاور املاک شما را نصب کنند.

تلفن مشاوره : 09199327367


سایر مقالات آموزشی نت موج نیازمندی های آنلاین :


  درباره نت موج سایت ثبت آگهی آنلاین
نت موج یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در نت موج می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.