سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

برنامه چهار عمل اصلي با سي شارپ

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
همه تبلیغات - سایر کسب و کار
گروه:
قیمت: 5,000 تومان
قیمت:
8421
کد آگهی:

برنامه چهار عمل اصلي با سي شارپ اين پروژه يک برنامه نوشته شده در سي شارپ است که از کاربر دو عدد را مي گيرد و سپس بر روي اين دو عدد چهار عمل اصلي (جمع، ضرب، تقسيم و تفريق ) را انجام ميدهد و در خروجي چاپ مي کند. اين پروژه با زبان برنامه نويسي سي شارپ و در محيط کنسول انجام شده است. پس از خريد به راحتي مي توانيد آن را بصورت آني دانلود کنيد. Adad aval ra vared konid: 10 Adade dovom ra vared konid: 2 10 + 2 = 12 10 - 2 = 8 10 x 2 = 20 10 / 2 = 5 10 mod 2 = 0 متن پروژه: برنامه اي بنويسيد که دو عدد را از ورودي بگيريد و سپس چهار عمل اصلي را بر روي آن انجام دهد. اين پروژه بايد با استفاده از زبان برنامه نويسي سي شارپ انجام شده باشد و در محيط کنسول و با استفاده از ويژوال استديو انجام شده باشد.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان