سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

سورس پروژه عدد به حروف در وي بي دات نت

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - سایر خدمات
گروه:
قیمت: 21,000 تومان
قیمت:
4393
کد آگهی:

سورس پروژه عدد به حروف در وي بي دات نت اين پروژه يک پروژه با زبان وي بي دات نت (vb.net) است که از کاربر يک عدد براي مثال (698551225) مي گيرد و معادل حروفي آن را بصورت «ششصد و نود و هشت ميليون و پانصد و پنجاه و يک هزار و دويست و بيست و پنج» به خروجي مي دهد. اين پروژه در اصل يک پروژه تبديل عدد به حروف مي باشد که در محيط ويژوال استديو با استفاده از زبان برنامه نويسي ويژوال بيسيک دات نت نوشته شده است. پس از خريد اين محصول مي توانيد آن را بصورت آني دانلود کنيد.

 

09399008503

 

 

 جملات کليدي:

 

سورس تبديل عدد به حروف، پروژه تبديل عدد به حروف، کد تبديل عدد به حروف، پروژه اعداد به معادل حروفي، پروژه دات نت، پروژه ويژوال بيسيک تبديل عدد به حروف


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان