نرم افزار برنامه مدیریت موسسات خیریه

آگهی بدون ستاره

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
تلفن:
09130193010
ایمیل:
re@aralborz.ir
گروه:
همه تبلیغات - لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
قیمت:
قیمت: 585,000 تومان
کد:
4260

نرم افزار برنامه مدیریت موسسات خیریه

 قابلیت‌های دستیار هوشمند نرم افزار مدیریت مؤسسات خیریه سرو ویژگی قدرتمند آمار گیر موسسه نمایش تعداد افراد خیری که همکاری آن‌ها امروز پایان می‌یابد نمایش تعداد صندوق‌هایی که تاریخ سررسید تخلیه آن‌ها امروز می‌باشد نمایش تعداد صندوق‌هایی که تاریخ سررسید تخلیه آن‌ها از امروز گذشته است نمایش تعداد قبوض مشارکت ماهیانه ای که تاریخ سررسید وصول آن‌ها تا امروز می‌باشد نمایش تعداد قبوضی که تاریخ بازگشت آن‌ها امروز می‌باشد نمایش تعداد سفارشاتی که تاریخ بازگشت آن‌ها از امروز گذشته است نمایش تعداد چک‌هایی دریافتی که تاریخ وصول آن‌ها امروز است نمایش تعداد چک‌هایی پرداختی که تاریخ وصول آن‌ها امروز است نمایش تعداد بدهکاران که تا امروز بدهکار موسسه می‌باشند نمایش تعداد بستانکارانی که تا امروز از موسسه طلبکار می‌باشند نمایش موجودی امروز موسسه و چندین قابلیت دیگر... 09130193010-----09199327367 توضیحات بیشتر :---------


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان