سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

آگهی فروش بازي اسکيت سواري و موتور سواري

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - کنسول بازی و لوازم
گروه:
قیمت: 1,400 تومان
قیمت:
4183
کد آگهی:
بازي اسکيت سواري و موتور سواري در اصل اين باز مجموعه متنوعي از دو بازي اسکيت سواري و موتور سواري مي باشد. که به طور مثال در قسمت اسکيت سواري شما مي توانيد انتخاب کنيد که به تنهايي بازي کنيد يا چندين رقيب مجازي به صورت خودکار داشته باشبد. همينطور در موتور سواري نيز مي توانيد خودتان تعيين کنيد تکي بازي کنيد يا همراه با رقيب هاي مجازي به رقابت بپردازيد. که البته بازي يه چهار پنج رقيب هيجان انگيز تر است. ويژگي جالبي که اين سري بازي دارد اين است که شما مي توانيد شخصيت و چهره بازي کننده را خود انتخاب کنيد. در صورت برنده شدن شما اجازه خواهيد داشت از موتورهاي بهتر و اسکيت هاي پر قدرت تر از نظر شتاب و سرعت و مدل و رنگ هاي مختلفي برخوردار شويد. جذابيت اين بازي در حرکت موتور سيکلت ها در جنگل و درختان طبيعي است هنگام پرش بر روي تپه ها و کوه هاي بلند است و گاهي هنگار پرش از روي کوه موتور سيکلت يا اسکيت روي هواي تا مدتي معلق مي ماند. قانون بازي به اين صورت است که در صورتي که به صورت تکي بازي مي کنيد بايد مواظب باشيد موتور يا اسکيت هنگام پرش وارونه نشود و به سلامت به مقصد برسيد. اما در صورتي که انتخاب کرديد با چندين رقيب هاي مجازي بازي کنيد بازي دشوار تر مباشد چون هم بايد موتور سوار يا اسکيت سوار را به سلامت به مقصد برسانيد همچنين مي بايست از رقيب هاي خود جلو بزنيد و نفر اول باشيد. براي اجراي بازي نياز به نصب نمي باشد و شما پس از خريد اين بازي مي توانيد آن را دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين بازي 10 مگابابت مي باشد. راهنماي بازي: از دکمه هاي فلش بالا جهت گاز دادن، از فلش چپ جهت ايستادن و از فلش راست جهت کج شدن به سمت جلو و از فلش چپ جهت کج شدن به سمت عقب و حفظ تعادل و کنترل فرد براي پرش از روي موانع موجود مي توانيد بهره بگيريد. جملات کليدي: خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي موتور سرعتي، بازي سرعت در موتورسواري، خريد بازي موتورسواري با سرعت، موتور کراس، موتور پرش، پرش با موتور، مسابقه موتور سواري، بازي موتوربازي،باز ورزشي،هيجان انگيز، اسکيت سواري،خريد، بازي موتور راش

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان