سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

آگهی فروش بازي مسابقات رالي سه بعدي

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - کنسول بازی و لوازم
گروه:
قیمت: 2,000 تومان
قیمت:
3172
کد آگهی:
بازي مسابقات رالي سه بعدي اين بازي يک بازي از سري بازي هاي مسابقات رالي سه بعدي مي باشد. در اين بازي شما مي توانيد مسير مسابقه را در چهار منظره برفي، شب، بياباني، جنگلي و باراني انتخاب کنيد همچنين شما مي توانيد رنگ اتومبيل خود را از بين رنگ هاي مختلف انتخاب کنيد. در بين بازي مي توانيد مناظر زيبا را مشاهده کنيد. اين بازي از سري بازي هاي کم حجم فلش مي باشد که مي توانيد آن را بدون نياز به نصب بر روي هر کامپيوتر اجرا کنيد. پس از خريد بازي مسابقات رالي سه بعدي مي توانيد آن را بصورت آني دانلود کنيد. حجم اين بازي 7 مگابايت مي باشد. راهنماي بازي: جهت رفتن به جلو و گاز دادن از دکمه فلش بالا استفاده کنيد جهت دنده عقب گرفتن از دکمه فلش پايين استفاده کنيد. جهت رفتن به سمت راست از دکمه فلش راست و چهت رفتن به سمت چپ از دکمه فلش چپ استفاده کنيد. جملات کليدي: خريد بازي مسابقات اتومبيل، خريد بازي مسابقات اتومبيلراني، خريد بازي مسابقات ماشين، خريد بازي رالي، دانلود بازي اتومبيل راني، مسابقات شهري اتومبيل ها، بازي مسابقات شهري اتومبيل ها، اتومبيل سواري، بازي فلش،خريد بازي فلش، فروش بازي اتومبيل سواري، دانلود بازي فلش اتومبيل سواري، بازي کم حجم و بدون نصب، بازي رالي، دانلود بازي رالي سه بعدي

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان