آگهی فروش بازي موتورسواري در جاده خاکي

آگهی بدون ستاره

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
تلفن:
09399008503
ایمیل:
tamrineman@gmail.com
گروه:
همه تبلیغات - کنسول بازی و لوازم
قیمت:
قیمت: 19,000 تومان
کد:
2247
بازي موتورسواري در جاده خاکي اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس (موتور پرشي) مي باشد که در آن بازيکن بايد با يک موتور کراس موتور سواري کند. در هر مرحله سر راه موتور سيکلت يکسري موانع پيچيده تر قرار مي گيرد و موتورسوار بايد با حفظ تعادل از روي اين موانع پرش کند. در اين بازي در ازاي سرعت حرکت و حفظ تعادل موتور امتياز مي گيريد. در اين بازي موتور سواري در جاده هاي خاکي است و شما بايد در جاده هاي خاکي موتور سواري کنيد. پس از خريد اين بازي مي توانيد بصورت آني آن را دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين فايل 11 مگابايت مي باشد. اين بازي بدون نصب اجرا مي شود. راهنماي بازي: از دکمه هاي فلش بالا جهت حرکت به بالا، دکمه فلش به پايين جهت عقب رفتن و از دکمه راست جهت تعادل به جلو و از دکمه عقب جهت تعادل به سمت عقب استفاده کنيد. جملات کليدي: خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي پرش با موتور، بازي موتور کراس، خريد بازي موتور کراس، پرش از روي صخره، موتور سواري در جاده خاکي، موتور در جاده گلي، موتور کراس در جاده خاکي، موتور کثيف

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان