سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

آگهی فروش بازي حرکت از روي موانع با موتور

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
تلفن:
ایمیل:
همه تبلیغات - بازی های اینترنتی
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
2239
کد آگهی:

بازي حرکت از روي موانع با موتور اين بازي يک بازي موتورسواري مي باشد که در آن بازيکن بايد موتور را از روي موانع موجود(شامل صخره ها، سنگ ها، فلزها و غيره) عبور دهد و بازيکن براي اينکه به مرحله بعدي راه پيدا کند بايد با حفظ تعادل موتورسيکلت و پرش از روي موانع و کم و زياد کردن گاز تمامي موانع موجود را طي کند. اين بازي يکي از بازي هاي جالب موتور سواري است که ساعت مي تواند بازيکن را سرگرم کند. اين بازي بر روي هر کامپيوتري قابل اجراست و نياز به يک سيستم خيلي پيشرفته ندارد. پس از خريد اين محصول مي توانيد بصورت آني آن را دانلود کنيد و بدون محدوديت از آن استفاده کنيد. حجم اين فايل 6 مگابايت مي باشد. راهنماي بازي: جهت رفتن به جلو و گاز دادن از دکمه هاي بالا و پايين بر روي صفحه کليد استفاده کنيد. از فلش پايين جهت رفتن به عقب استفاده کنيد. دکمه فلش عقب و فلش رو به بالا جهت آماده شدن براي پرش از دکمه پايين جهت بالا بردن چرخ عقب موتور سيکلت مي توان استفاده نمود جهت بلند شدن و خم شدن راننده موتور به سمت جلو از دکمه فلش راست و بالا جهت پرش کردن از دکمه فلش سمت چپ روي صفحه کليد استفاده کنيد. جهت هدايت موتور رو به پايين از دکمه فلش سمت راست استفاده کنيد. قيمت: 2 هزارتومان می توانید از سایت نت پسند تهیه و دانلود نمایید www.goo.gl/uajryl جملات کليدي: خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي پرش با موتور، بازي موتور کراس، خريد بازي موتور کراس، پرش از روي صخره با موتور، بازي جالب موتور، بازي کامپيوتر موتورسواري، موتور پرش، موتور ديوانه


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان