سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

کتاب خاص

آگهی پروژه پايگاه داده کتابخانه

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
قیمت: 12,000 تومان
قیمت:
2232
کد آگهی:
اين پروژه يک پروژه پايگاه داده (بانک اطلاعاتي) کتابخانه با استفاده از sql (اس کيو ال) مي باشد. اين پروژه شامل فايل هاي sql کتابخانه، فايل اسکريپت ايجاد پايگاه داده، چندين کوري بر روي پايگاه داده، و ايجاد چندين کوري به زبان اس کيو ال است که بصورت فايل جداگانه در يک فايل ورد آورده شده اند. کوري ها داراي موضوعاتي همچون مشاهده ليست تمام اعضا، ليست تمام کتاب ها به ترتيب، مشاهده اطلاعات گرانترين کتاب، مشاهده اطلاعات کتاب هايي که قيمت آنها از قيمت ميانگين کتاب ها کمتر است، هزينه کل کتاب هاي خاص و غيره مي باشد. علاوه بر جداول و ارتباطات پايگاه داده 40 کوري نوشته شده که بر روي اين ديتابيس قابل اعمال مي باشد. جملات کليدي: پروژه پايگاه داده کتابخانه، پروژه بانک اطلاعاتي کتابخانه، پروژه کتابخانه، پروژه اس کيو ال کتابخانه، پروژه ديتابيس کتابخانه، پروژه آماده کتابخانه، پروژه sql کتابخانه، سورس بانک اطلاعاتي کتابخانه قيمت: 12 هزارتومان

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان