سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

آگهی فروش پروژه پايگاه داده سيستم دانشگاه

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
قیمت: 9,000 تومان
قیمت:
2230
کد آگهی:
پروژه پايگاه داده سيستم دانشگاه اين پروژه يک پروژه پايگاه داده(بانک اطلاعاتي) است که سيستم دانشگاه را پياده سازي مي کند. در اين پروژه سناريوي پروژه مطرح مي شود، نمودار Er سيستم دانشگاه رسم مي شود، جداول آن شامل جدول(دانشجو، درس، گروه و غيره) طراحي مي شود؛ روابط بين جداول ترسيم مي شود و چندين کوري (query) ايجاد مي شود. پروژه بانک اطلاعاتي شامل يک فايل ورد(داکيونت) به همراه دو فايل اس کيو ال (sql) با پسوندهاي mdf و ldf مي باشد. پس از خريد اين محصول مي توانيد بصورت آني آن را دانلود کنيد. جملات کليدي: پروژه بانک اطلاعاتي، پروژه ديتابيس، پروژه دانشگاه با sql، پروژه دانشگاه، ديتابيس دانشگاه، پروژه بانک دانشگاه، پروژه اس کيو ال دانشگاه، پروژه sql دانشگاه، بانک اطلاعاتي دانشگاه، پروژه سيستم دانشگاه قيمت: 9 هزارتومان

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان