دانلود مقاله پردازش تصوير

آگهی بدون ستاره

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
تلفن:
09399008503
ایمیل:
tamrineman@gmail.com
گروه:
همه تبلیغات - لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
قیمت:
قیمت: 65,000 تومان
کد:
217
اين پروژه يک فايل word در مورد پردازش تصوير، يکسري از الگوريتم ها و... مي باشد. چکيده اين مقاله به صورت زير مي باشد. چکيده در مورد انواع روش هاي بهينه سازي تصاوير از جمله : فيلتر گزاري ، بازسازي تصوير ، قطعه بندي تصوير، افزايش کنتراست است که در اين فصل بيشترين تمرکز ما بر روي روش بهينه سازي تصاوير از طريق کنتراست است ، علاوه بر اين گريزي بر موضوعات الگوريتم مبتني بر ام اس تي و نتايج الگوريتم ام اس تي زده شده است. مطالبي همچون تشخيص لبه در تصاوير ديجيتال با استفاده از تكنيك فازي ، تشخيص لبه و بخش بندي تصاوير ، الگوريتم هاي آشكارسازي لبه و تعاريف قوانين مرجع مي پردازد . درباره ي بهينه سازي تصاوير از طريق کنتراست به روش فازي مي پردازد که به تشريح موضوعاتي از جمله مجموعه فازي و شاخص هاي پارامتري فازي سازي ، شاخص هاي پارامتري از فازسازي ، شاخص هاي پارامتري از فاز سازي ، متد پيشنهادي ، تابع اس ، بهبود كيفيت با بيشينه كردن شاخص هاي پارامتري ، افزايش و تقويت کنتراست. و... فهرست مطالب مقدمه انواع روش هاي بهينه سازي تصاوير فيلتر گزاري انواع روش فيلترگزاري بازسازي تصوير قطعه بندي تصوير افزايش کنتراست الگوريتم مبتني بر ام اس تي نتايج الگوريتم ام اس تي فصل دوم : بهينه سازي تصاوير از طريق کنتراست به روش غيرفازي تشخيص لبه در تصاوير ديجيتال با استفاده از تكنيك فازي تشخيص لبه و بخش بندي تصاوير الگوريتم هاي آشكارسازي لبه تعاريف قوانين مرجع فصل سوم : بهينه سازي تصاوير از طريق کنتراست به روش فازي مجموعه فازي و شاخص هاي پارامتري فازي سازي شاخص هاي پارامتري از فاز سازي شاخص هاي پارامتري از فاز سازي متد پيشنهادي تابع اس بهبود كيفيت با بيشينه كردن شاخص هاي پارامتري فازي هدف از اين فايل آشنايي دانشجويان با مقاله هاي تحقيقاتي مي باشد. تعداد برگ ها حدودا 100 صفحه پس از خريد به طور خودکار لينک دانلود براي شما ارسال مي شود. نکته) در صورت بهم ريختگي فونت ها مي توانيد فونت هاي سري 2 و يا فونت هاي سري b فارسي را از اينترنت دانلود کرده و در سيستم خود نصب نماييد.

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان