سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

دانلود مقاله در زمينه مسيريابي در شبکه هاي بيسيم

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
قیمت: 7,000 تومان
قیمت:
210
کد آگهی:
اين پروژه يک فايل word در مورد مسيريابي در شبکه هاي بيسيم مي باشد. شبکه‎هاي حسگر بي‎سيم از گره‎هاي کوچکي با قابليت‎هاي حس‎کردن، پردازش و محاسبه کردن تشکيل‎ شده ‎است. پيشرفت‎هاي اخير در فناوري ساخت مدارهاي مجتمع در اندازه‎هاي کوچک از يکسو و توسعه فناوري ارتباطات بي‎سيم از سوي ديگر زمينه‎ساز طراحي شبکه‎هاي حس/کار بي‎سيم شده است. مباحث گفته شده: مقدمه تاريخچه انواع شبککه هاي سنسور بيسيم معماري و پروتکيل هاي مسيريابي مسيريابي امن معايب شبکه سنسور بي سيم خصوصيات مهم شبکه هاي حسگر بي سيم کاربرد شبکه هاي بي سيم حسگر منابع و ماخذ هدف از اين فايل آشنايي دانشجويان با مقاله هاي تحقيقاتي مي باشد. پس از خريد پروژه به صورت خودکار لينک دانلود فايل آن براي شما ارسال مي شود. تعداد برگ ها حدودا 14 صفحه

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان