نمایندگی خدمات و فروش نرم افزار هلوشعبه فرودگاه پیام

آگهی بدون ستاره

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
تلفن:
09359478151
ایمیل:
www.mohasebpardaz.com
گروه:
همه تبلیغات - نرم افزار حسابداری
قیمت:
قیمت: توافقی
کد:
177299

نمایندگی فروش و خدمات نرم افزار هلو شعبه منطقه ویژه فرودگاه بین المللی پیام -نرم افزار مخصوص هر صنف -فروش و خدمات پس از فروش تمدید-پشتیبانی-ارتقا -رفع اختلاف مالی شرکاء -طراحی و راه اندازی سیستم های مالی و حسابداری -طراحی و راه اندازی شبکه های حسابداری و باشگاه مشتریان -راه اندازی و نگهداری Server Room/شبکه های LAN/WAN مبتنی بر Workgroupو Domain -اجرای شبکه های بی سیم P2Pیکپارچه/WIFI/SIP وVOIPمخابراتی -مشاوره رایگان -نصب و آموزش -امکان اتصال به سامانه مودیان 021-91008340(داخلی 330)


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان