بیل سنگین هیوندا 320 به همراه راننده و شاگرد مجرب آماده همکا

آگهی بدون ستاره

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
تلفن:
09130284364
ایمیل:
گروه:
همه تبلیغات - خودرو سنگین و نیمه سنگین
قیمت:
قیمت: 100,000 تومان
کد:
176547

یک دستگاه بیل سنگین هیوندا 320 (معروف به عقرب جاده ها) مدل 2015 به همراه راننده و شاگرد مجرب با سابقه 20 ساله در انجام انواع پروژه ها، آماده همکاری با شرکت های درخواست کننده پروژه های حفاری، استخراج و به طور کلی پروژه های مربوط به بیل سنگین. دستگاه فروشی نیست. این درخواست صرفا جهت عقد قرارداد و انجام پروژه می باشد. مبلغ و نحوه همکاری توافقی می باشد. شماره تماس: 09130284364


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

لیست سنگ
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان