تاج گل طرح طبیعی به صورت آنلاین به نفع ایتام

آگهی بدون ستاره

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
تلفن:
09134718468
ایمیل:
anjomanmadad@gmail.com
گروه:
قیمت:
قیمت: توافقی
کد:
176181

سفارش تاج گل برای مراسم و مجالس گوناگون با هدف حمایت از ایتام نیازمند مورد استقبال و حمایت هم میهنان نوعدوست و درد آشنا قرار گرفته و ضمن بهره مندی متوفی از برکات خیرات، شکوه و معنویت بیشتری به مراسم ها بخشیده است. تاج گلهای طرح طبیعی تهیه شده بسیار با کیفیت و ارزشمند است . سفارش تاج گل به صورت آنلاین نیز از طریق سامانه امکان پذیر می باشد . ضمنا در صورت ثبت تلفن همراه یکی از بازماندگان، خیرات جنابعالی و لینک صفحه اختصاصی متوفی، به ایشان ارسال میگردد. همه روزه سفارش تلفنی نیز از 7 الی 21 امکان پذیر میباشد. انجمن مددکاری امام زمان (عج) شماره تماس 0313471212


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

گل و گیاه تک
  سایت های دیگر جهت درج تبلیغات خرید و فروش گل و گیاه 
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان