سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

کود هیومیک اسید غلیظ مخزن 1000 لیتری پلیمری

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09961777433
تلفن:
ایمیل:
همه تبلیغات - فروش سایر لوازم کشاورزی
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
166508
کد آگهی:

هیومیک اسید غلیظ مخزن 1000 لیتری پلیمری کود هیومیک اسید مایع در مخزن های 1000 لیتری پلیمری شامل عناصر اصلی پر مصرف NPK متعادل شده می باشد که همه مواد غذایی ضروری برای رشد گیاهان فراهم می کند و میتواند در همه مراحل رشدی گیاهان بسته به نوع محصول ، مرحله رشدی آن و نیاز تغذیه ای به کار می رود . ریز مغذی های موجود در این کود به شکل کلاته شده هستند در خاک باقی مانده و به راحتی جذب ریشه شده و کمبود های غذای گیاه را بر طرف می سازند .09961777433


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان