سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

جلبک دریایی مایع

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09961777433
تلفن:
ایمیل:
همه تبلیغات - فروش سایر لوازم کشاورزی
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
166507
کد آگهی:

عصاره جلبک دریایی شامل عناصر ماکرو و میکرو و ریز مغذی ها می باشد که مهمترین نقش این کود: شرایط مناسب تغذیه ای برای جذب عناصر در محیط های جذبی ریشه و برگ و ساقه تحریک کننده رشد توسعه و رشد ریشه و استقرار مناسب نهالها افزایش راندمان تولید افزتیش مقاومت گیاه نسبت به استرسهای مختلف از جمله خشکی و شوری مقاومت در برابر یخ زدگی، آفات و بیماریها نوع محصول کود آبیاری Kg/ha محلول پاشی Litr/1000L توضیحات مرکبات ۵ ۳-۲ در تمام مراحل رشد به جز زمان گلدهی تا قبل از شروع خزان میوه های غده دار ۵-۴ ۳-۲ در تمام مراحل رشد به جز زمان گلدهی تا قبل از شروع خزان انگور ۵-۴ ۳-۲ در تمام مراحل رشد به جز زمان گلدهی تا قبل از شروع خزان غلات و برنج ۶-۵ ۳-۲ از مرحله ۸ برگی به بعد حبوبات ۶-۵ ۳-۲ از زمان ظهور برگ تا یک هفته قبل از برداشت صیفی جات ۶-۵ ۳-۲ از زمان ظهور برگ تا یک هفته قبل از برداشت


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان