سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

کالیبراسیون تست گیج فشار

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09190225748
تلفن:
sgk.marketing@yahoo.com
ایمیل:
همه تبلیغات - تعمیرات
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
160441
کد آگهی:

شرکت سنجش گستر کاوه توانایی کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری پرایمری به صورت اختصاصی در کمیتهای دما و فشار و سایر کمیتها را به شرح زیر دارد:  کمیت دما آزمایشگاه پرایمری)  کمیت فشار آزمایشگاه پرایمری)  کمیت های رطوبت جرم و حجم نیرو ابعاد شیمی  همچنین صلاحیت تعمیر کلیه تجهیزات فشار در لیست فعالیتهای این شرکت می باشد.  موارد تعمیری شامل: تعمیر دستگاه D.W.T تعمیر کالیبراتور فشار تعمیر تجهیزات فشار تعمیر تست گیج فشار تعمیر ترانسمیتر فشار تعمیر هند پمپ تعمیر کالیبراتور فشار با بار مرده تعمیر گیج فشار تعمیر ددویت تستر تعمیر سیلندر پیستون دستگاه ددویت تستر تعمیر نشتی کالیبراتور فشار با بار مرده تعمیر ترازوی فشار


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان