سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

هزار حسابدار

شرکت حسابداری و خدمات مالی و مالیاتی تدبیر محاسب ملک

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09122464727
تلفن:
omid.malaeke.1351@gmail . com
ایمیل:
همه تبلیغات - خدمات بیمه
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
157475
کد آگهی:

شرکت حسابداری و خدمات مالی و مالیاتی تدبیر محاسب ارائه دهنده خدمات مالی و مالیاتی ، وثبت شرکتها انجام کلیه امور حسابداری .حسابرسی. اصلاح حساب .اظهار نامه مالیاتی ( عملکرد -ارزش افزوده )مشاوره مالیاتی و بیمه ای . فروش نرم افزار مالی .ارسال معاملات فصلی ( ماده 169 ) اعزام حسابدار و مدیر مالی . ثبت دفاتر قانونی .مشاوره مالیاتی در خصوص مالیاتی عملکرد شر کتها و ارزش افزوده - تهیه لوایح اعتراضی و دفاعیه های مالیاتی -در یافت کد اقتصادی


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت های دیگر جهت درج تبلیغات حسابدارها و موسسات حسابداری 
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان