سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

دکتر عایق شرکت بین المللی دسترسی با طناب ایمن بالابران کهکشا

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09118283173
تلفن:
dr.ayegh@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - کاشی کاری
گروه:
قیمت: 30,000 تومان
قیمت:
157248
کد آگهی:

یک تیم در بلندای کیفیت، به فکر آسودگی شما مجری انواع پروژه های صنعتی و ساختمانی دارای کارشناسان با سابقه و با مدرک HSE تنها تیم بین المللی دسترسی با طناب ، که داری چندین پرسنل لول 1,2,3 ایراتا در شمال کشور می باشد تکنسین‌های دکتر عایق چند مهارتی بوده و مسلط به حرفه‌های گوناگون در ارتفاع می‌باشند، همین نکته می‌تواند فقط ایمن بالابران کهکشان (دکتر عایق) را طرف قرارداد با کارفرما قرار داده و موجب مقرون به صرفگی از نظر مدیریت زمان و هزینه‌ شود. بزرگترین فروشگاه تخصصی انواع عایق رطوبتی (عایق رطوبتی پلیمر و عایق رطوبتی نانو) و انواع چسب عرضه کنند انواع آنی گیر ، ژل میکروسلیس ، سلیس آردی ،الیاف p.p انواع عایق های دوجزیی انواع افزودنی های بتن ، چسب بتن ، ترمیم و مقاوم سازی بتن و انواع چسب ها و ... رشت ، زیرگذرقلی پور، نبش کوچه کارواش کار 20. شرکت ایمن بالا بران کهکشان.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان