سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

نرم افزار انبارداری پویا

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09921567307
تلفن:
puyasoft.com@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - خدمات بیمه
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
157023
کد آگهی:

موجودی کالا به عنوان مهم‌ترین سر فصل دارائی‌های جاری، مانده با ارزشی در حساب‌های ترازنامه‌ای دارد. به این دلیل کنترل عملکرد انبار از اهمیت خاصی برخوردار است. شما می توانید با نرم افزار انبارداری پویا به راحتی انبار خود را مدیریت نمایید و عملیات انبارگردانی انجام دهید. بزرگترین برتری نرم افزار انبار تعدادی پویا با سایر نرم افزارهای موجود در بازار را می توان در قدرت طراحی کدینگ کالا و نحوه ارتباط دهی آن با ساختار حسابداری مالی دانست.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان