سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

هزار وکیل

وکالت تخصص ماستمشاوره و قبول دعاوی حقوقی کیفری خانواده ثبتی

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09100978725
تلفن:
habibi.ft@yahoo.com
ایمیل:
همه تبلیغات - خدمات بیمه
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
156881
کد آگهی:

 وکالت تخصص ماست تجربه ما جایگزینی برای زمان با ارزش شماست مشاوره و قبول دعاوی حقوقی  کیفری خانواده  ملکی  ثبتی و  آیا مستاجر شما هم اجاره پرداخت نمی کند  آیا شما هم بر سر تقسیم ارث مشکل دارید  وصول کلیه مطالبات رسید عادی و الزام به تنظیم انواع اسناد ملک  خودرو و .) الزام به ایفای تعهد دستور تخلیه خلع ید و گواهی انحصار وراثت خانواده: الزام به تمکین اجرت المثل ایام زوجیت  مطالبه نفقه  استرداد جهیزیه  طلاق توافقی کیفری : مطالبه دیه تصادفات جرحی  خیانت در امانت سرقت ضرب و جرح  تهدید توهین  درگیری  تجاوز به عنف و . انجام کلیه امور بانکی ۰۹۱۲۰۱۸۰۳۶۸ خانم حبیبی


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت های دیگر جهت درج تبلیغات وکیل ها و موسسات حقوقی 
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان