سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

سکو بندی آزمایشگاه

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09122082391-
تلفن:
tajhiz@jdsb.ac.ir
ایمیل:
همه تبلیغات - کابینت و کمد دیواری
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
155826
کد آگهی:

طراحی و اجرای سکوبندی و تاسیسات آزمایشگاهی ) توسط مرکز خدمات تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی سکوبندی و اجرای تاسسیات استاندارد از مسائل مهم در تجهیز آزمایشگاه‌ها است . در این مرکز قبل از اجرای کار مشاوره‌های لازم مطابق با دستورالعمل سازمان استاندارد ارائه می‌شود. نحوه چیدمان تعیین جنس قطعات مطابق با کاربری آزمایشگاه انتخاب سیستم‌های تهویه مناسب و ایجاد فضای کاری لازم جهت فعالیت کاربران و  از جمله نکاتی است که توسط متخصصین این مرکز در زمان ارائه مشاوره و سکوبندی مطابق استاندارد 17025 در نظر گرفته می‌شود.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان