سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

خريد مجموعه نرم افزار رايت و تکثير سي دي و دي وي دي

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
همه تبلیغات - لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
قیمت: 5,000 تومان
قیمت:
153
کد آگهی:
در علم کامپيوتر کلمه رايت که در انگليسي بصورت write نوشته مي شود در اصل به عمل نوشتن روي ديسک هاي نوري همچون سي دي، دي وي دي، بلوري و غيره گفته مي شود. هنگام رايت بر روي انواع ديسک نوري دستگاه کامپيوتر شما بايد داراي يک نويسنده روي ديسک هاي نوري که به انگليسي writer گفته مي شود مجهز باشد. هدف اصلي نرم افزارهاي رايت روي ديسک هاي نوري در اصل مديريت عمل سوزاندن (burn) ديسک هاي نوري مي باشد. کاربران کامپيوتر براي اينکه بتوانند اطلاعات خود را روي ديسک هاي نوري (مثل سي دي و دي وي دي) کپي کنند نياز به يکسري از نرم افزارهاي ويژه اينکار دارند تا با استفاده از آنها بتوانند اطلاعات خود را از داخل کامپيوتر روي اين ديسک ها کپي يا به اصلاحي رايت کنند. اين مجموعه نرم افزار شامل نرم افزارهاي کاربردي است که يک کاربر براي رايت(نوشتن) روي انواع ديسک نوري شامل انواع cd، dvd، بلوري و غيره نياز دارد.

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان