سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

پنچرگیری سیار موتور سیکلت ماشین در محل

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09351623776
تلفن:
ahmdabadyhsn0@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - سایر وسایل نقلیه
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
150407
کد آگهی:

 سامانه اینترنتی امداد موتور سیکلت  حسن احمدابادی شعبه دیگری‌ندارد  احمدآبادی تماس با ما ۰۹۰۲۷۸۴۹۵۲۱  ۰۹۱۹۴۲۸۹۷۳۰ موتورسیکلت سیار در محل – موتورسیکلت پنچری سیار موتور موتورسیکلت پنچری سیار پنچری سیار موتور پنچر گیری سیار موتور پنچر گیری سیار موتور سیکلت در کوتاه ترین زمان با اعزام تکنسین در محل جهت تیوپلس موتورسیکلت  حسن‌احمدآبادی .09351623776  فیلرگیری پره بندی تست باتری با دستگاه تستر تعویض تسمه ویگو آچارکشی روغن سوزی گیربکس روغن


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان