سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

لیست سنگ

آموزش تعویض فیلتر روغن ماشین آلات سنگین

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
090190290180-
تلفن:
robita.joleini@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - خودرو سنگین و نیمه سنگین
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
149057
کد آگهی:

فیلتر روغن ماشین آلات سنگین که بیشترازیک قوطی بسیارساده بنظر نمیرسدولی ممکن است دراطمینان ازاینکه ماشین شماهرگزدرکنارجاده خراب نشودبسیار نقش بااهمیتی دارد.هنگام رانندگی،موتوراتومبیل شماروغن را بداخل فیلترعبور داده وفیلترروغن راتصفیه می­نمایدپیش ازآن که واردموتورشود. بیشتررانندگان متوجه میشوندکه روغن قطعات متحرک موتوررابدرستی روغن کاری مینمایند،که موجب میشودعمرموتورافزایش یابد.اما مسئله بعدی که بسیارمهم است تمیزبودن روغن است که نکته ای بااهمیت است که ماازآن بی‌ خبر هستیم.مربوط به اینکه ازچه کسی سوال کنیم،جوابهای متفاوتی برای این سوال که به ظاهر بسیارساده است اینکه هرچندوقت یک بارفیلتر روغن را حتما بایدتعویض کنیم سازندگان ماشین بیشتر مواقع توصیه می­نمایندکه یکی درمیان باربا هربارتعویض روغن،فیلترروغن رانیز هم تعویض نمایید.اغلب سازندگان قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی وس


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان