سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

ماشین آلات یاب

لوازم زیربندی ماشین آلات راهسازی

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
090190290180-
تلفن:
robita.joleini@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - خودرو سنگین و نیمه سنگین
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
148990
کد آگهی:

لوازم زیربندی ماشین آلات راهسازی شامل تمامی قطعاتی که بازمین درگیرهستند مانندمحرک وگرداننده آنهاکه درحین کار استحکاک بالایی دارندمیشود. میتوان گفت این قطعات درزمره قطعات مصرفی ماشین آلات راهسازی قرار میگیرند ودیر یازودبایدمورد تعویض ویاتعمیر قراربگیرند. قیمت لوازم زیر بندی ماشین آلات راهسازی باتوجه به نوع برندسازنده، قطعه مصرفی وکیفیت آنهاتعیین میشود. کاربا ماشین آلات سنگین راهسازی درزمینهای سنگ لاخی ومعدنی بیش ترین استحکاک وآسیب رابه لوازم زیربندی این ماشینهای سنگین واردکرده ودوام وطول عمر آنها راکاهش میدهد. خریدانواع لوازم زیربندی ماشین آلات راهسازی باارزانترین قیمت ودرکوتاهترین زمان ممکن ازبرزگ ترین مشکلات اپراتورهای این ماشین آلات میباشد، ضمن این که علاوه برقیمت بایدکیفیت قطعه خریداری شده هم تاییدشود،زیرا قطعات تقلبی وبی کیفیت در درازمدت ممکن است، به دیگر لوازم وقط


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت های دیگر جهت درج تبلیغات فروشندگان ماشین آلات 
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان