سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت ترجمه

انجام ترجمه و تایپ با کمترین هزینه

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - تایپ و ترجمه
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
143
کد آگهی:
انجام تایپ از روی عکس، انجام تایپ از روی pdf، انجام تایپ از روی نوشته، انجام ترجمه متون با کمترین هزینه، انجام ترجمه دانشجویی مقالات، انجام ترجمه چکیده پایان نامه ها، انجام ترجمه مدارک دانشجویی، انجام ترجمه تخصصی مقالات دانشجویی بر اساس استانداردهای بین المللی ISI و IEEE، ترجمه مباحث پژوهشی دانشگاه ها، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های دانشجویی برای خارج از ایران، ترجمه نشریات دانشجویی، ترجمه همزمان سمینارهای دانشجویی، ترجمه دانشجویی رسمی و غیر رسمی مدارک برای Apply، ترجمه چند رسانه ای CD و DVD دانشگاهی، کلیه ترجمه ها بصورت تایپ شده تحویل می‌گردد.، تخفیفات ترجمه دانشجویی، تحویل بخش به بخش سفارشات بزرگ ترجمه دانشجویی، مراحل سفارش : ابتدا به شماره تلفن 09399008503 تماس بگیرید یا اس ام اس یا از طریق نرم افزار تلگرام و یا واتس آپ پیام دهید و موضوع پروژه را مطرح کنید، بسته به پروژه، 1زمان تحویل معین شده و با هم توافق خواهیم کرد. بعد از اینکه برای شما ارسال شد، هزینه را به شماره حسابی که برای شما ایمیل می شود ، واریز کنید. اگر سفارش یا درخواست شما در لیست بالا نبود موضوع پروژه خود را به تلگرام، واتس آپ یا ایمیل ما ارسال کنید. تلفن: 09399008503 آی دی تلگرام: @miladnice ایمیل: tamrineman@gmail.com همراه با مشاوره رایگان ویژگی برتر تمامی قیمت ها بصورت توافقی می باشد و در صورت نیاز به تخفیف مطرح کنید. تخفیف ویژه برای کافینت ها و دانشجویان زمان آماده کردن پروژه با توجه به نیاز شما و توافقی پرداخت هزینه پس از تحویل پروژه رعایت انصاف در هنگام قیمت گذاری برای پروژه کلمات کلیدی تایپ، ترجمه، انگلیسی، فارسی، ترجمه کردن، سفارش، تایپ کردن، ترجمه ارزان، ترجمه متن تخصصی، ترجمه مقاله، ترجمه از روی pdf، تایپ عمده، تایپ سریع، سفارش تایپ دانشجویی، فروش تایپ، ترجمه عمومی، ترجمه تخصصی، ترجمه حرفه ای، مترجم، تایپ،

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  سایت های دیگر جهت درج تبلیغات مراکز تایپ و ترجمه 
  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان