سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

46815508 نفر
بازدید:
نت موج

فروش نهالهای چندمیوه به صورت عمده و خرده

نوع آگهی: پنج ستاره

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09368668036
تلفن:
www.turknahal@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - فروش نهال
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
133501
کد آگهی:

ایده ای نو برای باغداران و دوستداران درختان میوه؛ پیوند چند میوه برای درختان باغ ویلاو یا حیاط شما. دیگر احتیاجی به در آوردن درختان خود که به علت آفت قسمت پیوند آن خشک شده و فقط قسمت نرک آن مانده و یا بعد از خرید درخت و کاشت آن بعد از چند سال متوجه غیر مثمر یا نرک بودن آن شدید ندارید. ما میتوانیم برای شما نوع درخت رو مشخص کرده و متناسب با آن چندین نوع پیوند را روی درخت مورد نظر انجام دهیم. در واقع یک درخت با چند نوع میوه! خاطرنشان میگردد تنوع در نوع میوه روی یک درخت بستگی به سلیقه شما دارد. برای مثال درخت شما اگر هلو نرک باشد میتوانیم انواع هلو. انواع شلیل. انواع آلو.انواع زردآلو. را برای شما روی یک درخت پیوند بزنیم در بازه زمانی مختلف انواع میوه در سه فصل داشته باشید. همچنین میتوانید از هم اکنون نهال چند میوه را از نهالستان turknahalسفارش دهید.ادرس:اذربایجان غربی.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی    درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.