سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

هزار مشاور

حسین خادم مرکز مشاوره رسا

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09151021898-05136111328-9
تلفن:
ایمیل:
همه تبلیغات - پرستاری و درمانی
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
130117
کد آگهی:

. روان‌درمانگرهای وجودی سعی می‌کنند تا علائم متنوعی از قبیل اضطراب بیش از حد بی‌تفاوتی از خود بیگانگی پوچ‌گرایی دوری از دیگران شرمندگی اعتیاد ناامیدی افسردگی احساس گناه عصبانیت خشم تنفر تنگ‌خلقی بی‌هدف بودن سایکوز و خشونت را تشخیص داده و بهبود بخشند. روان درمانگرهای وجودی همچنین بر تجربیات بهبود دهنده زندگی فرد از قبیل روابط عشق اهمیت دادن تعهد شجاعت خلاقیت قدرت اراده حضور داشتن معنویت فردیت خودشکوفایی اصالت پذیرش برتری و احترام نیز متمرکز می‌شوند.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی    درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال کالا یا خدمات مرتبط با این صفحه هستید روی دکمه «مشاهده کل آگهی های مرتبط» کلیک نمایید و لیستی از آگهی های تبلیغاتی مرتبط را مشاهده نمایید.

 مشاهده همه آگهی های مرتبط با حسین خادم مرکز مشاوره رسا

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان