سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

نرم افزار صندوق مکانیزه نمایشگاه اتومبیل

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
همه تبلیغات - لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
129
کد آگهی:

نرم‌افزار صندوق مکانیزه نمایشگاه اتومبیل سرو نرم‌افزاری حسابداری ویژه صنف نمایشگاه‌های اتومبیل اتو گالری نمایشگاه خودرو بنگاه اتومبیل سراسر کشور هست ابن نرم‌افزار به‌صورت کلی دارای قابلیت‌های صدور و چاپ فاکتور حق کمیسیون محاسبه خودکار مالیات بر ارزش‌افزوده بایگانی ثبت و چاپ قولنامه‌های خودرو ثبت سود هزینه و زیان نمایشگاه چاپ و تحریر دفتر درآمد و هزینه مشاغل چاپ جدول مالیات بر ارزش‌افزوده ایجاد و بستن سال مالی ایجاد فایل اکسس صورت معاملات فصلی ثبت رویداد مالی و گروه‌بندی بر اساس دفتر کل و دفتر معین ثبت صورتحساب‌های خرید ایجاد پرونده مالی برای هر اتومبیل ثبت پیوست به هر قولنامه ثبت چکیده قولنامه‌ها با امکان جستجو چاپ انواع گزارش‌ها چاپی گزارش قولنامه‌ها گزارش سود گزارش هزینه و چاپ و تولید انواع نمودارهای خطی دایره‌ای و میله‌ای مدیریت و چاپ روی انواع چک مدیریت ایمیل و پیامک نمایش آمار بنگاه روز گذشته هفته گذشته ماهانه و سالانه گزارش درآمد هزینه یا سود زیان ویژه افزودن هر نوع داده افزودن اتومبیل افزودن هزینه و سه نوع پشتیبان گیری پشتیبان گیری خودکار دستی و سریع مدیریت کاربران به همراه سطح دسترسی برای هر منو و بیش از 1000 قابلیت دیگر که در ادامه به‌صورت جزئی‌تر توضیح داده خواهد شد


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان